PORTAL SKTS14 Sandakan 2026 Log Masuk
Pengurusan Pertandingan

Penyelaras Sukan SKTS14

Senarai pegawai penyelaras bagi acara sukan rasmi SKTS Ke-14 Sandakan 2026.

Pegawai Bertanggungjawab

Senarai Penyelaras Sukan

22 rekod dipaparkan
Filter Carian Cari sukan, nama atau nombor telefon
22 rekod ditemui
Bil.
1. BADMINTON ELRON M. SATOR 0138397839
2. BOLA JARING ROSHIANA MANGKANA 01165655205
3. BOLA KERANJANG (3 ON 3) CHONG CHEN SENG 0188703019
4. BOLA SEPAK MOHD HAMIZAN JUNAIDI 01116006249
5. BOLA TAMPAR (L) SAPIAH ALIASA 0178187009
6. BOLA TAMPAR (W) SAPIAH ALIASA 0178187009
7. BOWLING PADANG GHADAFFI ABDULLAH 0105565343
8. DART PETER JOITUN 0128411776
9. E-SPORT NIKITA AUDRIANA F. SIKAWAH 0179904703
10. FUTSAL (L) MOHAMAD ADE ALIAS 0146533294
11. FUTSAL (W) MOHAMAD ADE ALIAS 0146533294
12. GOLF RATNO ENJI 0148731221
13. GUSTI LENGAN NORSHAHIERA MOHD HELIK 0105556412
14. KAROM LAMIN BAKIN 0178393875
15. OLAHRAGA MOHD SOFIEE AG BASRIH 0135482626
16. PICKLEBALL JOHNY RONGGITOM 0198999636
17. PING PONG AHMAD NAQUIB BIN SARIFUDIN 01126046076
18. SEPAK TAKRAW NODING SUPU 0138761648
19. SNOOKER JOSTER PHILIP 0198073167
20. TARIK TALI (L) LIZAWATI ABDUL RAZAK 0178315351
21. TARIK TALI (W) LIZAWATI ABDUL RAZAK 0178315351
22. TEN PIN BOWLING AZILAHTUL FADZILAH BINTI ABDULLAH 0128376580